Sacmi - Packing & Chocolate

Sacmi Packaging & Chocolate stanowi grupę zakładów działających już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate uformowała się w skutek zintegrowania firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Podstawowym zakresem działalności grupy jest branża pakowania. Zawiera ona kompletną realizację linii pakujących, które znajdują zastosowanie w dziedzinie spożywczej od przygotowywania począwszy, przez montaż, transport, aż po sprawnie funkcjonującą obsługę serwisową. Linie te obejmują maszyny dokonujące pakowania w miękkie folie, całe zmechanizowane technologie rozprowadzania produktu czy systemy zmechanizowanego pakowania kartonowego. Wszechstronność zatrudnionych tu ludzi i ich kompetencje oraz osiągalność całej gamy urządzeń profesjonalnych oferowanych w ramach grupy gwarantuje, już na etapie planowania, opracowanie linii pakujących kompletnie zautomatyzowanych i w pełni dopasowanych do indywidualnych potrzeb występujących aplikacji.
Następną częścią działalności Sacmi jest projektowanie w pełni zautomatyzowanych linii przemysłowych do wyrobu czekolady. Tutaj w wyniku połączenia działań w tych dwóch obszarach Klient od jednego dostawcy uzyskać może zautomatyzowaną linię produkcyjną, gdzie gotowy produkt zostaje skierowany bezpośrednio do linii pakowania i już jako skończony może dotrzeć na półkę sklepową.
Współdziałając z takimi przedsiębiorstwami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o.o. na terenie Polski proponuje zainteresowanym nabywcom również specjalistyczne pionowe linie pakujące oraz wielofunkcyjne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Firma zwraca dużą uwagę na wysoką jakość proponowanych produktów i skuteczny serwis, który ma zapewnić w sytuacji niesprawności minimalny przestój maszyn, a tym samym zminimalizować przypuszczalne szkody z tego tytułu.

Kategoria ogłoszenia : Nawiążę współpracę

Cena : Proszę o kontakt
Miasto : Opole
Dodał : Gość
https://sacmi.com.pl
Oceń ogłoszenie
Wyniki 0 ocen