Obsługa nieruchomości biurowych

MIX GROUP to grupa firm, które świadczą usługi na rynku nieruchomości. Posiada długoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości biurowych zarówno w prowadzeniu inwestycji jak i w kompleksowej obsłudze nieruchomości biurowych. Pronuje swoje usługi zważając na specyficzne potrzeby Klienta i realizując inwestycje o przyciągającej wzrok architekturze i funkcjonalności powierzchni, gdzie wykorzystane rozwiązania dają możliwość na nieskomplikowaną aranżację i przystosowanie do specyficznych, często specjalistycznych wymagań. W cyklu inwestycyjnym przy budowie nieruchomości biurowych wykorzystywane są nowatorskie techniki i przestrzegane najwyższe normy w zakresie ekologii i bezpieczeństwa, stąd wysoka jakość świadczonych usług.
MIX GROUP posiada obiekty biurowe klasy A i B umiejscowione w ciekawych dzielnicach Krakowa proponując swoim Klientom kompletną obsługę nieruchomości biurowych i jako jedyny deweloper proponuje proekologiczny, dedykowany system carpoolingu swoim użytkownikom. Biorąc udział w projekcie „Pasieka Kraków” instaluje pasieki na dachach swoich biurowców. Doświadczony zespół ludzi realizując swoją pracę służy każdorazowo fachową pomocą na wysokim poziomie.
Budując nowoczesny Kraków MIX GROUP jest także partnerem PLAY oraz T-Mobile posiadając sieć salonów sprzedaży w całej Polsce. Mix Meble sp. z o.o. z największym branżowym salonem meblowym w Krakowie proponującym nowoczesne i stylowe meble, w tym biurowe, jest również częścią GRUPY.

Kategoria ogłoszenia : Lokale użytkowe

Cena : Proszę o kontakt
Miasto : Opole
Dodał : Gość
https://mixgroup.pl
Oceń ogłoszenie
Wyniki 0 ocen